Medyum Markos

Medyum Zahrani

Medyumluğun kişide çok fazla bilgi deneyim gerektiren bir meslek olduğu bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi medyumluk adı altında web siteleri açmakta ve kişilerin sorun sıkıntılarına çözüm bulacaklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinen gerçek şudur ki, bu kişilerin birçoğunun medyum olmadığı ve yaptıkları çalışmaların da kişiler üzerinde hiçbir etkisi olmadığıdır.

Herhangi bir nedenden ötürü iletişime geçtiğiniz medyum hakkında detaylı bilgi edinin. Aşağıda bazı örnekler verilmiştir.

Medyum hiçbir zaman kendisi ve yapmış olduğu çalışmalar ile övünmez aynı zamanda kendisini sorun sıkıntısından dolayı arayan kişilere kesin cümleler kurmaz. Örnek kesin sonuç, garantili işlem vesaire.

Kendisi ile iletişime geçtiğiniz medyum sıkıntınızı anlatmanız durumunda, henüz sizi tam anlamıyla anlamadan direk olarak para konusuna girmesi bu kişinin güvenilir olmadığının göstergesidir.

Bu gibi kişiler için birçok örnek verilebilir ancak bu kişinin medyum olup olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.  Gerçek medyum konuşması ile karşısındaki kişiye hepsinden önce güven vermelidir.

Yukarıda birkaç örnek versek te bunlarla sınırlı olmayıp bu gibi kişilerin medyum olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.

Medyumluk son dönemlerde birçok kişinin çıkar kapısı haline gelmiş durumdadır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Medyumlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi sitemizde yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizde yorum yapmanız için istenilen e-posta adresi hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Aynı zamanda yazılan yorumu silmek istemeniz durumunda e-posta adresiniz ile giriş yaparak yorum silebilir veya bize yazabilirsiniz. Yorumunuz çok kısa bir süre içinde silinecektir

Medyum Zahrani kimdir, Medyum zahrani güvenilir mi, Medyum zahrani iletişim, medyum zahrani hakkında bilinmesi gerekenler ve Medyum zahrani hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlayın.

4 Yorum

  1. İnternet ve tavsiye aracılığıyla tanıştım Medyum Saddam Ali hocamızla yaklaşık 6 aydır ev ve aile içinde yaşadığım olumsuzluklardan arayış içine girmiştim bakım yaptırdıktan sonra papaz büyüsü işlemi yaptırdım ve şuan çok memnun kaldığımı dile getirmek istedim allah razı olsun hocamızdan siz degerli arkadaşlarada gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

    1. Selamlar ben size Almanya’dan yazıyorum size yaşadığım birkaç bişeyi anlatacam ilk olarak sıkıntımdan başlıyorum size anlatmaya benim 13 aylık eşim bir dediğimi iki etmeyen bi insan birden hal ve tavırları değişti şiddetlere maruz kaldım internete medyum yazdığımda İranlı Medyum Musa Salah hocayla tanıştım ve işlemlere başladık bana umutlar vaad etti çok güzel konuştu ilk başlarda malzeme parası isted gönderdim bidaha istedi gönderdim bidaha isteyince benim içime kuşku düştü Bende biraz sert çıkıştım artık bana sulanmayada çalıştı uzun lafın kısası Medyum Musa Salah denen insan dolandırıcıdır keşke bu tuzağa düşmeseydim ben savcılığa suç duyurusunda buludundum ben inanıp kandım siz inanmayın arkadaşlar MEDYUM MUSA SALAH NİN ALLAH BELASINI VERSİN DOLANDIRICI DÜZENBAZ.

  2. Arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz? 4 gündür yorumları okuyorum son zamanlarda Medyum Turan hocanın bi dolandırıcı çetesi olduğunu öğrendim ve ulaşamıyoeum kendisine doğru dürüst beni lütfen bilgilendirin dünya kadar borcun altına girdim çok zor durumdayım imtihar etme derecesindeyim lütfen yanıtlayın

  3. Yaklaşık 2 ay önce MEDYUM ALİ OSMAN HOCA Denilen sahtekara rastaldım büyü var dedi ve büyüyü bozması icin talepte bulundum bana cok guzel umitler verdi garantili bi islem yapacagını soyledi. Islemi yaptiktan sonra yanina gittim değisik bi sey verdi ocakta yak yaktigin seyi topraga göm falan muskalar verdi çiçege göm mezara göm falan her seyi dedigi gibi yaptim buyu bozulacak ve bundan sonra size yapilan buyuler etkilemeyecek sizi dedi… sonuc alamadim ve bi sure sonra telefonla aradim ulasamadim cenazesinin oldugunu soyledi baska biri bi hafta sonra gelecekmis tabi o arada nozuk olan iliskim daha da bozuldu neyse 1 hafta sonra cikti telefonuma durumu anlattim ve piskin piskin ya hocan bi ortadab kayboldu hemen neler neler olmus dedi 950 lira vermistim ne olmus diye sordum size tekrar buyu yapilmis dedi hani yaptiginiz islemle yapilan buyuler etkilemeyeckti bizi dedim cok tesirli bi buyu dedi peki ne kadar dedim 1500 lira dedi ve o anda dolandirildigimi anladim…950 tl param gitti Allah bırakmasın yanına insani n zayif zamaninda duygularini istismar edip parasini sömürenleri Allah kahretsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu