Medyum Markos

Medyum Zahrani

Medyumluğun kişide çok fazla bilgi deneyim gerektiren bir meslek olduğu bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi medyumluk adı altında web siteleri açmakta ve kişilerin sorun sıkıntılarına çözüm bulacaklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinen gerçek şudur ki, bu kişilerin birçoğunun medyum olmadığı ve yaptıkları çalışmaların da kişiler üzerinde hiçbir etkisi olmadığıdır.

Herhangi bir nedenden ötürü iletişime geçtiğiniz medyum hakkında detaylı bilgi edinin. Aşağıda bazı örnekler verilmiştir.

Medyum hiçbir zaman kendisi ve yapmış olduğu çalışmalar ile övünmez aynı zamanda kendisini sorun sıkıntısından dolayı arayan kişilere kesin cümleler kurmaz. Örnek kesin sonuç, garantili işlem vesaire.

Kendisi ile iletişime geçtiğiniz medyum sıkıntınızı anlatmanız durumunda, henüz sizi tam anlamıyla anlamadan direk olarak para konusuna girmesi bu kişinin güvenilir olmadığının göstergesidir.

Bu gibi kişiler için birçok örnek verilebilir ancak bu kişinin medyum olup olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.  Gerçek medyum konuşması ile karşısındaki kişiye hepsinden önce güven vermelidir.

Yukarıda birkaç örnek versek te bunlarla sınırlı olmayıp bu gibi kişilerin medyum olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.

Medyumluk son dönemlerde birçok kişinin çıkar kapısı haline gelmiş durumdadır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Medyumlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi sitemizde yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizde yorum yapmanız için istenilen e-posta adresi hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Aynı zamanda yazılan yorumu silmek istemeniz durumunda e-posta adresiniz ile giriş yaparak yorum silebilir veya bize yazabilirsiniz. Yorumunuz çok kısa bir süre içinde silinecektir

Medyum Zahrani kimdir, Medyum zahrani güvenilir mi, Medyum zahrani iletişim, medyum zahrani hakkında bilinmesi gerekenler ve Medyum zahrani hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlayın.

2 thoughts on “Medyum Markos”

  1. İnternet ve tavsiye aracılığıyla tanıştım Markos hocamızla yaklaşık 6 aydır ev ve aile içinde yaşadığım olumsuzluklardan arayış içine girmiştim bakım yaptırdıktan sonra papaz büyüsü işlemi yaptırdım ve şuan çok memnun kaldığımı dile getirmek istedim allah razı olsun hocamızdan siz degerli arkadaşlarada gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

  2. Arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz? 4 gündür yorumları okuyorum son zamanlarda Medyum Ali Gürses hocanın bi dolandırıcı çetesi olduğunu öğrendim ve ulaşamıyoeum kendisine doğru dürüst beni lütfen bilgilendirin dünya kadar borcun altına girdim çok zor durumdayım imtihar etme derecesindeyim lütfen yanıtlayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir