Medyum Anna

Medyum Anna

Medyumluğun kişide çok fazla bilgi deneyim gerektiren bir meslek olduğu bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi medyumluk adı altında web siteleri açmakta ve kişilerin sorun sıkıntılarına çözüm bulacaklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinen gerçek şudur ki, bu kişilerin birçoğunun medyum olmadığı ve yaptıkları çalışmaların da kişiler üzerinde hiçbir etkisi olmadığıdır.

Herhangi bir nedenden ötürü iletişime geçtiğiniz medyum hakkında detaylı bilgi edinin. Aşağıda bazı örnekler verilmiştir.

Medyum hiçbir zaman kendisi ve yapmış olduğu çalışmalar ile övünmez aynı zamanda kendisini sorun sıkıntısından dolayı arayan kişilere kesin cümleler kurmaz. Örnek kesin sonuç, garantili işlem vesaire.

Kendisi ile iletişime geçtiğiniz medyum sıkıntınızı anlatmanız durumunda, henüz sizi tam anlamıyla anlamadan direk olarak para konusuna girmesi bu kişinin güvenilir olmadığının göstergesidir.

Bu gibi kişiler için birçok örnek verilebilir ancak bu kişinin medyum olup olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.  Gerçek medyum konuşması ile karşısındaki kişiye hepsinden önce güven vermelidir.

Yukarıda birkaç örnek versek te bunlarla sınırlı olmayıp bu gibi kişilerin medyum olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.

Medyumluk son dönemlerde birçok kişinin çıkar kapısı haline gelmiş durumdadır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Medyumlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi sitemizde yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizde yorum yapmanız için istenilen e-posta adresi hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Aynı zamanda yazılan yorumu silmek istemeniz durumunda e-posta adresiniz ile giriş yaparak yorum silebilir veya bize yazabilirsiniz. Yorumunuz çok kısa bir süre içinde silinecektir

Medyum anna kimdir, medyum anna güvenilir mi, medyum anna iletişim, medyum anna hakkında bilinmesi gerekenler ve medyum anna hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlayın.

4 Yorum

  1. bundan ıkı ay once ben sevgilimden ayrılmıstım internette dolaşırken medyum anna denen kişiye rastladım ve telefonla aradım bana yardım edecegını bır hafta içinde sevgilimin bana dönecegini soyledı ve benı oyaladı ve benden 4000. lira para aldı para aldıktan sonra telefonlarıma cewap vermedi baska numaradan arıyordum sesimi duyunca telefonu kapatıyordu bu dolandırıcı sahtekara kanmayın hiç bir şekilde güvenmeyın ben yandım sız yanmayın

  2. dolandırıcı anna 5bin aldı beni tehdit etti hakaretler etti hayatımı mahvetti bu kadın bin defa arıyor yıllardır peşimi bırakmadı

  3. Medyum Anna denen kadın benim hayatımı mahvetti. O kadar paramı aldı tehdit hakaret etti. Karşı tarafa yapılan büyünün aynısını ben de yaşıyorum. Bide peygamber soyundan gelen bir hoca bana senin büyüden dolayı aklın gidiyor zamanla delireceksin dedi. Ahirette de sorgusuz sualsiz cehenneme gideceksin dedi. Hayatım mahvoldu. Hiç bir istediğim olmuyor büyüden dolayı sıkıntı yaşıyorum. Yapmayın lütfen büyüye bulaşmayın dünya ve ahiretiniz benim gibi olmasın. Şimdiki aklım olsa hayatta bulasmazdim derdim ahirette karşılığını alırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu