Medyum Arzu

Medyum Arzu

Medyumluğun kişide çok fazla bilgi deneyim gerektiren bir meslek olduğu bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi medyumluk adı altında web siteleri açmakta ve kişilerin sorun sıkıntılarına çözüm bulacaklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinen gerçek şudur ki, bu kişilerin birçoğunun medyum olmadığı ve yaptıkları çalışmaların da kişiler üzerinde hiçbir etkisi olmadığıdır.

Herhangi bir nedenden ötürü iletişime geçtiğiniz medyum hakkında detaylı bilgi edinin. Aşağıda bazı örnekler verilmiştir.

Medyum hiçbir zaman kendisi ve yapmış olduğu çalışmalar ile övünmez aynı zamanda kendisini sorun sıkıntısından dolayı arayan kişilere kesin cümleler kurmaz. Örnek kesin sonuç, garantili işlem vesaire.

Kendisi ile iletişime geçtiğiniz medyum sıkıntınızı anlatmanız durumunda, henüz sizi tam anlamıyla anlamadan direk olarak para konusuna girmesi bu kişinin güvenilir olmadığının göstergesidir.

Bu gibi kişiler için birçok örnek verilebilir ancak bu kişinin medyum olup olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.  Gerçek medyum konuşması ile karşısındaki kişiye hepsinden önce güven vermelidir.

Yukarıda birkaç örnek versek te bunlarla sınırlı olmayıp bu gibi kişilerin medyum olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.

Medyumluk son dönemlerde birçok kişinin çıkar kapısı haline gelmiş durumdadır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Medyumlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi sitemizde yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizde yorum yapmanız için istenilen e-posta adresi hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Aynı zamanda yazılan yorumu silmek istemeniz durumunda e-posta adresiniz ile giriş yaparak yorum silebilir veya bize yazabilirsiniz. Yorumunuz çok kısa bir süre içinde silinecektir

Medyum arzu kimdir, medyum arzu güvenilir mi, medyum arzu iletişim, medyum arzu hakkında bilinmesi gerekenler ve medyum arzu hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlayın.

2 Yorum

  1. bu dolandırıcıya sahtekara inanmayın paramı yedı benım sevgılıme kavusacagımı soyledı ama tam tersı benı oyaladı tam tamına 5000.lira paramı yedı telefonlarımı acmadı polıse sıkayet edecem dıye uyardım benı tehdıt ettı bana annem babam ile ilgili tehditlerde bulundu bu yuzden benım hayatımla oynadı sızınkıyle oynamasına ızın vermeyın medyum arzuymus dolandırıcı sahtekarlar

  2. Merhaba, ben Melis. Medyum Arzu, Adı Arzu Çakır. Üsküdarlı Arzu veya Larissa diye geçiyor. Bu 3 ismi de kullanıyor. 5 dil bildiğini söylüyor. Yabancı uyruklu olduğunu söylüyor. Üniversite öğrencilerini dolandırdı.Sakın inanmayın! Tuzağa düşmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu