Medyum Burak Hoca

Medyum Burak Hoca

Medyumluğun kişide çok fazla bilgi deneyim gerektiren bir meslek olduğu bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi medyumluk adı altında web siteleri açmakta ve kişilerin sorun sıkıntılarına çözüm bulacaklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinen gerçek şudur ki, bu kişilerin birçoğunun medyum olmadığı ve yaptıkları çalışmaların da kişiler üzerinde hiçbir etkisi olmadığıdır.

Herhangi bir nedenden ötürü iletişime geçtiğiniz medyum hakkında detaylı bilgi edinin. Aşağıda bazı örnekler verilmiştir.

Medyum hiçbir zaman kendisi ve yapmış olduğu çalışmalar ile övünmez aynı zamanda kendisini sorun sıkıntısından dolayı arayan kişilere kesin cümleler kurmaz. Örnek kesin sonuç, garantili işlem vesaire.

Kendisi ile iletişime geçtiğiniz medyum sıkıntınızı anlatmanız durumunda, henüz sizi tam anlamıyla anlamadan direk olarak para konusuna girmesi bu kişinin güvenilir olmadığının göstergesidir.

Bu gibi kişiler için birçok örnek verilebilir ancak bu kişinin medyum olup olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.  Gerçek medyum konuşması ile karşısındaki kişiye hepsinden önce güven vermelidir.

Yukarıda birkaç örnek versek te bunlarla sınırlı olmayıp bu gibi kişilerin medyum olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.

Medyumluk son dönemlerde birçok kişinin çıkar kapısı haline gelmiş durumdadır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Medyumlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi sitemizde yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizde yorum yapmanız için istenilen e-posta adresi hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Aynı zamanda yazılan yorumu silmek istemeniz durumunda e-posta adresiniz ile giriş yaparak yorum silebilir veya bize yazabilirsiniz. Yorumunuz çok kısa bir süre içinde silinecektir

Medyum burak hoca kimdir, medyum burak hoca güvenilir mi, medyum burak hoca iletişim, medyum burak hoca hakkında bilinmesi gerekenler ve medyum burak hoca hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlayın.

Bir Yorum

  1. medyum ali ile medyum ali hoca denen ıkı sahıs da aynı kısıdır ınsanları dolandırıp paralarına el koyuyor ve bızım gıbı masum ınsanlardan aldıgı paralar ıle dısarda kızlarla felan para yıyor o yuzden ınanmayın guvenmeyın ben yandım sız yanmayın benim tam 800 lira paramı aldı benı dolandırdı bu gun yarın dıye benı oyaladı sımdı telefonlarımı acmıyor cewap vermıyo baska nmra ıla aradıgım zaman baskası gıbı konusuyorum bana yaptıgının aynısını soyledgı kelımelerın aynısını bırdaha tekrarlayıp bızım gıblerının parasını yıyor sakın ınanmayın bu sahtekara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu