Medyum Cüneyt

Medyum Cüneyt

Medyumluğun kişide çok fazla bilgi deneyim gerektiren bir meslek olduğu bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi medyumluk adı altında web siteleri açmakta ve kişilerin sorun sıkıntılarına çözüm bulacaklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinen gerçek şudur ki, bu kişilerin birçoğunun medyum olmadığı ve yaptıkları çalışmaların da kişiler üzerinde hiçbir etkisi olmadığıdır.

Herhangi bir nedenden ötürü iletişime geçtiğiniz medyum hakkında detaylı bilgi edinin. Aşağıda bazı örnekler verilmiştir.

Medyum hiçbir zaman kendisi ve yapmış olduğu çalışmalar ile övünmez aynı zamanda kendisini sorun sıkıntısından dolayı arayan kişilere kesin cümleler kurmaz. Örnek kesin sonuç, garantili işlem vesaire.

Kendisi ile iletişime geçtiğiniz medyum sıkıntınızı anlatmanız durumunda, henüz sizi tam anlamıyla anlamadan direk olarak para konusuna girmesi bu kişinin güvenilir olmadığının göstergesidir.

Bu gibi kişiler için birçok örnek verilebilir ancak bu kişinin medyum olup olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.  Gerçek medyum konuşması ile karşısındaki kişiye hepsinden önce güven vermelidir.

Yukarıda birkaç örnek versek te bunlarla sınırlı olmayıp bu gibi kişilerin medyum olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.

Medyumluk son dönemlerde birçok kişinin çıkar kapısı haline gelmiş durumdadır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Medyumlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi sitemizde yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizde yorum yapmanız için istenilen e-posta adresi hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Aynı zamanda yazılan yorumu silmek istemeniz durumunda e-posta adresiniz ile giriş yaparak yorum silebilir veya bize yazabilirsiniz. Yorumunuz çok kısa bir süre içinde silinecektir

Medyum cüneyt kimdir, medyum cüneyt güvenilir mi, medyum cüneyt iletişim, medyum cüneyt hakkında bilinmesi gerekenler ve medyum cüneyt hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlayın.

5 Yorum

  1. medyum cüneyt izmirin önde gelen dolandırıcılardan biridir kendisiyle işlemler yaptık hala beni oyalıyor nezaman arasan bugün yarın olacak diyor hala bekle diyor benden 500 lira aldı inşallah kefen parası olur allahından bul

    1. Cuneyt hoca dediginiz sahtekar Istanbul dan gelip turgutlu izmir arasinda mekik dokuyan ekrem korkmaz hocayla isbirligi yapmaktadir. Bu kisiler umut taciridir. Onlarla muhakkak hesaplasacagim..

  2. medyum cüneyt denen kişi aslen düzcelidir bende düzceliyim ordan biliyorum üçkağıtçının önde gidenidir sakın kanmayın buna ve böylelerine sizin sadece paranıza göz diken insanlardır bunlar .

  3. Ciddi ciddi düşünürken bu yorumlarla karşılaşmam ilginç oldu tabi acaba aynı kişiden mi bahsediyoruz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu