Medyum Mesut Hoca

Medyum Mesut Hoca

Medyumluğun kişide çok fazla bilgi deneyim gerektiren bir meslek olduğu bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi medyumluk adı altında web siteleri açmakta ve kişilerin sorun sıkıntılarına çözüm bulacaklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinen gerçek şudur ki, bu kişilerin birçoğunun medyum olmadığı ve yaptıkları çalışmaların da kişiler üzerinde hiçbir etkisi olmadığıdır.

Herhangi bir nedenden ötürü iletişime geçtiğiniz medyum hakkında detaylı bilgi edinin. Aşağıda bazı örnekler verilmiştir.

Medyum hiçbir zaman kendisi ve yapmış olduğu çalışmalar ile övünmez aynı zamanda kendisini sorun sıkıntısından dolayı arayan kişilere kesin cümleler kurmaz. Örnek kesin sonuç, garantili işlem vesaire.

Kendisi ile iletişime geçtiğiniz medyum sıkıntınızı anlatmanız durumunda, henüz sizi tam anlamıyla anlamadan direk olarak para konusuna girmesi bu kişinin güvenilir olmadığının göstergesidir.

Bu gibi kişiler için birçok örnek verilebilir ancak bu kişinin medyum olup olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.  Gerçek medyum konuşması ile karşısındaki kişiye hepsinden önce güven vermelidir.

Yukarıda birkaç örnek versek te bunlarla sınırlı olmayıp bu gibi kişilerin medyum olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.

Medyumluk son dönemlerde birçok kişinin çıkar kapısı haline gelmiş durumdadır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Medyumlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi sitemizde yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizde yorum yapmanız için istenilen e-posta adresi hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Aynı zamanda yazılan yorumu silmek istemeniz durumunda e-posta adresiniz ile giriş yaparak yorum silebilir veya bize yazabilirsiniz. Yorumunuz çok kısa bir süre içinde silinecektir

Medyum mesut hoca kimdir, medyum mesut hoca güvenilir mi, medyum mesut hoca iletişim, medyum mesut hoca hakkında bilinmesi gerekenler ve medyum mesut hoca hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlayın.

2 Yorum

  1. Hayatimdaki en minnettar oldugum insan! Medyum Mesih Erkek arkadasim tarafindan terkedildikten yaklasik 7 ay sonra basvurdum kendisine. Kesin döner diye bi tahhütte bulunmadi garanti veremem dedi. Öncesinde barisma taleplerimi defalarca reddeden erkek arkadasim mesut abim sayesinde 20 gün sonra geri döndü. Bana her zaman Abi gibi davrandi her zaman destek oldu. Onu tanidigim icin cok sansli hissediyorum kendimi. Inanilmaz dürüst, sözünün eri bir insan. Onu cok seviyorum

    1. Öyle olmadı 2 aydır uğraşıyorum ne gelen var nede paramı veren var yanıbeni dolandırdı Mesut hoca 3600 TL’mi aldı ne adam geldi ne Birdaha görmedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu