Medyum Atusa

Medyum Atusa

Medyumluğun kişide çok fazla bilgi deneyim gerektiren bir meslek olduğu bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi medyumluk adı altında web siteleri açmakta ve kişilerin sorun sıkıntılarına çözüm bulacaklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinen gerçek şudur ki, bu kişilerin birçoğunun medyum olmadığı ve yaptıkları çalışmaların da kişiler üzerinde hiçbir etkisi olmadığıdır.

Herhangi bir nedenden ötürü iletişime geçtiğiniz medyum hakkında detaylı bilgi edinin. Aşağıda bazı örnekler verilmiştir.

Medyum hiçbir zaman kendisi ve yapmış olduğu çalışmalar ile övünmez aynı zamanda kendisini sorun sıkıntısından dolayı arayan kişilere kesin cümleler kurmaz. Örnek kesin sonuç, garantili işlem vesaire.

Kendisi ile iletişime geçtiğiniz medyum sıkıntınızı anlatmanız durumunda, henüz sizi tam anlamıyla anlamadan direk olarak para konusuna girmesi bu kişinin güvenilir olmadığının göstergesidir.

Bu gibi kişiler için birçok örnek verilebilir ancak bu kişinin medyum olup olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.  Gerçek medyum konuşması ile karşısındaki kişiye hepsinden önce güven vermelidir.

Yukarıda birkaç örnek versek te bunlarla sınırlı olmayıp bu gibi kişilerin medyum olmadığını birçok şekilde anlayabiliriz.

Medyumluk son dönemlerde birçok kişinin çıkar kapısı haline gelmiş durumdadır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Medyumlar hakkında görüş ve düşüncelerinizi sitemizde yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizde yorum yapmanız için istenilen e-posta adresi hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Aynı zamanda yazılan yorumu silmek istemeniz durumunda e-posta adresiniz ile giriş yaparak yorum silebilir veya bize yazabilirsiniz. Yorumunuz çok kısa bir süre içinde silinecektir

Medyum atusa kimdir, medyum atusa güvenilir mi, medyum atusa iletişim, medyum atusa hakkında bilinmesi gerekenler ve medyum atusa hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlayın.

One thought on “Medyum Atusa”

  1. medyum atusa denen kişi sahtekar ve dolandırıcıdır onlarca sitesi var butun medyumları karalayıp kendını ıyı gosterıyor ama aksıne sızlere tavsıyem ınanmayın kanmayın bu sahtekara benim 1000 lira paramı dolandırdı ınanmayın kanmayın yoksa sizin duyguılarınızı hayallerınızı suya dusurebılır esımle ayrılmayacak durumda ıken ayrıldım esımle simdı ayrıyız benim yuzume bakmıyor neden hep bu sahtekar yuzunden arıyorum acmıyor telefonlarımı baska numaradan arıyorum acıyor sesımı duydugu an telefonu yuzume kapatıyor sızden mumkun oldugunca ıslem yapılmadı malzeme yetmedı deyıp fazla para koparmaya calısıyor sıze tavsıyem ınanmayın guvenmeyın paranızı bosa harcamayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir