medyum

Hüddam ilmi

Hüddam İlmi
Bazı insanlar, dünyaya gelirken diğer insanlarda olmayan bazı yetenekler ile donatılmışlardır. Medyum olarak bilinen insanlar da bu insanlar arasındadır. Medyumlar, manevi dünyayı görme yetenekleri diğer insanlara göre daha gelişmiş olan insanlardır. Sihir kabiliyetleri vardır. Büyü yapabilirler. Bir kişinin medyum olabilmesi için, doğuştan bu kabiliyetlere sahip olması ve göz perdesinin açık olması bir gerekliliktir. Fakat yeterli değildir, medyumun, mutlaka bu işin ilmini de öğrenmesi ve ne yaptığını bilerek hareket etmesi, insanlara yardım etmesi gereklidir. Eğer büyü bozma, yaptırma vb. işlere girişecekseniz, başvurduğunuz kişinin bir şarlatan değil gerçek bir medyum olduğundan emin olmanız gerekir.

Gizli ilimler olarak adlandırılan 12 ilimden birisi olan hüddam ilmi, İslam dini tarafından başka bir boyutun varlıkları olarak kabul edilen cinlerle ilgilenen bir ilim dalıdır. Bu ilme sahip olan ve konuda yeteneği bulunan kişiler cinleri kontrol edebilirler.

Hüddam İlmi Nedir?

Medyumların bazılarının yetenekleri, diğer medyumları da geride bırakacak kadar gelişmiştir ve onlara doğuştan bahşedilen özellikler daha fazladır. Hüddamlık da bunlardan biridir. Hüddamlık ilmi, cinlerle iletişim kurma ve onları kontrol edebilme konularında uzmanlaşılmasını sağlar.

Hüddamlık ilmi, aynı çeşitli pozitif bilimlerde olduğu gibi, üzerine çalışmalar yapılan bir ilimdir ve bu ilimle uğraşan kişilerin aslında insanlığa büyük bir faydası bulunmaktadır. Bilindiği gibi, kara büyüler, cinlerden yardım alınarak yapılan büyülerdir ve üzerinde kara büyü olan kişinin yaşamı çok zor hale gelebilir. Bu tip büyüleri her medyum bozamaz. Böyle bir büyünün bozulması için, büyüde kullanılan cinin, büyüden vazgeçirilmesi ya da tamamen yok edilmesi gerekir. Bunu da sadece hüddamlık ilmine sahip olan biri yapabilir. Bu sebeple, kara büyü bozdurmanız gerekiyorsa, başvurmanız gereken adres mutlaka, alanına uzman olan, hüddamlık ilmine sahip bir medyum olmalıdır.

Tabi dikkat edilmesi gereken bir başka ayrıntı ise hüddam ilmine vakıf olan medyumun aynı zamanda sorumluluklarının bilincinde bir medyum olmasıdır. Çünkü cinleri kontrol edebilmesi onları kötü amaçlarla da kullanabileceği anlamına gelir. Dolayısıyla büyü bozdurma, cin musallatından kurtulma vb. konularda yardım alacağınız kişinin hüddam ilminde uzman olmasının yanı sıra iyi niyetli ve sorumluluklarının farkında bir medyum olması gerekir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu