medyum

Adet kanı büyüsü

Adet Kanı Büyüsü
Ülkemizde büyü çok eski tarihlerden biri birçok kişi tarafından başvurulan bir olgudur. Birçok insan, doğal yollarla elde edemediği isteklerini karşılayabilmek için büyüye başvurur. Bu istekler genelde aşk çerçevesinde şekillenmektedir. Bu tip büyülerden birisi de adet kanı büyüsüdür. Çok güçlü bir büyüdür ve genelde iyi niyetler ile kullanılmadığından, kara büyüler sınıfına dahil edilebilir. Adet kanı büyüsü, sevilen erkeği bağlamak amacıyla yapılan bir büyüdür ve o erkeğin hali hazırda birlikte olduğu kadından ayrılmasına neden olabilir. Bu tehlikeli büyüden korunmak isteyenlerin mutlaka bu alanda uzman olan, ilim sahibi bir hoca ya da medyumdan destek görmesi gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Bozma

Yapılan büyünün bozulması gereken durumlar olabilir. Bunun en yaygın nedeni büyü yapılmasından sonra oluşan pişmanlıktır. Büyüyü yapan hocaya, gerekli ortam sağlandıktan sonra, hoca gerçekten iyi bir medyumsa, büyüyü çözmeyi başaracaktır. Bazen papaz büyüsü bozma istenmesinin nedeni, kişinin kendi üzerinde ya da bir yakınında büyü olduğunu hissetmesidir. Bu gibi durumlarda büyünün mutlaka bozulması gerekir. Aksi takdirde büyü sürekli güçlenerek gelişimine devam eder. Bu yüzden, mutlaka eşinin ehli olan bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Adet Kanı Büyüsü Yapma

Adet kanı büyüsü, yapıldığı insanın hayatını kötü etkileyen bir büyü türü olduğundan, bu büyünün yapılmasından önce, ortaya çıkacak sonuçlar bilinmeli ve girilen vebalin ne kadar kötü olduğunun farkına varılmalıdır. Fakat, büyünün yapılması konusunda kararlı noktada bir insan varsa, gerekli malzemelerin temini ile adet kanı büyüsü yapılır. Eğer büyü yanlış yöntemler kullanılarak yapıldıysa, daha kötü şeylere sebep olabilir.

Adet Kanı Büyüsü Duası

Bu büyünün birçok medyum veya kadın tarafından yapılamıyor oluşunun sebebi, bu büyü için gerekli olan duanın kimse tarafından bilinmemesidir. Bu duayı bilmek de tek başına fayda etmez. Büyünün yapılması için uygulamada belli bir sıraya uyulması, tılsımların doğru şekilde söylenmesi gerekir. Bunları başaran bir medyum, adet kanı büyüsünün altından kolayca kalkabilecektir. Kısacası, eğer böyle bir büyüye kalkışmaya kararlıysanız, öncesinde, bu büyünün veballeri hakkında bilgi sahibi olmalısınız ve sonrasında da işinin ehli bir medyumdan destek alarak büyüyü yapmalısınız.
Adet Kanı Büyüsü Bozma

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu