medyum

Kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsü
Büyü, hem iyi hem kötü niyetlerle yapılabilir. Büyü yapılarak, bir kişinin başka bir kişiyi daha çok sevmesi sağlanabileceği gibi, bir büyüyle sevenler ayrılabilir ya da bir insanın hayatı cehenneme çevrilebilir. Bu sebeple, kötü büyüler yaptırmaktan ve yapmaktan kaçınılmalı, hiç kimseye kötülük yapılmamalıdır. Büyünün varlığı nettir ve etkileri günlük hayatta hissedilebilir. Büyünün etkilerinin ortaya çıkması için tek gereklilik, bu ilme sahip olan ve gerçekten büyü yapabilecek bir medyum ya da başka bir deyişle hocadır. Türkiye’de en çok yaptırılan büyülerden birisi de kaşık büyüsüdür ve birçok farklı amaç için kaşık büyüsü yaptırılmaktadır.

Eşi Bağlamak İçin Kaşık Büyüsü
Eşiyle arasının kötü gittiğini ve artık evliliklerinin gerçekten iyi bir durumda olmadığını hisseden insanlar, büyüye en çok başvuran insan grubudur denilebilir. Kaşık büyüsü, eşinden soğuyan bir kişiyi tekrar aşık etmek için kullanılabilen büyülerden biridir. Bu büyünün altındaki kişinin eşine duyduğu aşk yeniden canlanır, güzel günleri hatırlar ve eşine tekrar bağlanır. Evlilik kurtulur.
Karı Kocayı Ayırmak için Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsünün kötü amaçla kullanımının en yaygın olduğu yerse karı kocayı ayırma büyüsüdür. Kaşık büyüsü ile karı kocayı ayırmanın çok büyük bir vebal olduğu bilinmeli ve eğer gerçekten başa gelebilecek her şey göze alındıysa bu büyüye kalkışılmalıdır. Kaşık büyüsü yaptırılan karı koca,bir süre sonra kavga etmeye başlayacak ve araları kötüleşecektir. Sürekli artan kavgalar gerilimi tırmandıracak ve evlilik boşanma ile sona erecektir.

Sevgilileri Ayırmak İçin Kaşık Büyüsü

Eşler gibi, sevgilileri ayırmak için de kaşık büyüsü kullanılmaktadır. Aynı eşleri ayırıp bir yuvayı yıkmak gibi, sevgililerin arasını büyüyle bozup belki kurulmak üzere olan bir yuvanın kurulmasını engellemek de büyük bir vebaldir. Bunun getirdiği sonuçlar göz önüne alınırsa uzman bir medyum tarafından sevgilileri ayırmak için kaşık büyüsü yapılabilir. Kaşık büyüsünün etkisi altındaki çiftlerin kısa süre içinde arası bozulacak ve ayrılacaklardır.

Sevgiliyi Bağlamak İçin Kaşık Büyüsü
Sevgilileri ayırmak için kullanılabilen büyü, aynı zamanda sevgililerin arasındaki aşkı yeniden tesis etmesi için de kullanılabilir. Uzman bir medyum tarafından yapılan büyünün ardından, tavırları soğuklaştığı iddia edilen sevgili, daha sıcak davranmaya başlayacak ve ilişki kurtulacaktır. Fakat bu etkilerin bu kadar kuvvetli şekilde ortaya çıkması için, uzman bir medyumla çalışmak gereklidir. Yani yetenekli olmasının yanı sıra gizli ilimler ve büyüler konusunda uzmanlaşan bir kişiden, hocadan ya da medyumdan yardım almak gerekecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu