medyum

Yıldızname

Yıldızname
Yıldızname, doğulan tarih ve saate dayanarak, birtakım kişilerin ortaya çıkmasını sağlayan büyülü bir sistemdir. Temel işleyiş şekli bu kadar basit olsa da, kendisine sık sık benzetilen faldan olarak, yıldızname sorunlara çözüm bulmaya da çalışır. Sadece bir şeyi söylemekle yetinmez. Gerekli adımların atılmasını sağlar. Yıldızname, tarihin birçok döneminde, birçok kadim medeniyet tarafından kullanılmıştır. Hatta Osmanlı Devleti’nde de Yıldızname’nin kullanıldığı söylenir.

Yıldızname’nin faldan alan bir diğer noktası da uzmanlık gerektiriyor oluşudur. Yıldızname de aynı büyü gibidir. Ehil olmayan ellerde kötü sonuçlar verebilir. Yıldızname hakkında çalışmalar yapan birçok medyum ve hoca bulunmaktadır. Eğer Yıldıznameye baktırma gibi bir niyet varsa, bu iş kesinlikle uzman bir medyum veya hoca tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde, yanlış yorumlar yapılabilir ve yanlış yorumlardan yola çıkılarak çözüm için de yanlış adımlar atılabilir. Bu durumdan kaçınmak için, uzman medyumlardan şaşmamak gerekir.
Yıldızname Ne İçin Kullanılır ?

Yıldızname, faldan farklı olarak, bir şeyleri görmek için değil, gördükten sonra çözüm geliştirebilmek için kullanılır. Bu yüzden kullanım alanı çok daha geniştir. Örneğin, yıldızname kullanılarak bir kişide cin musallatı olup olmadığı anlaşılabilir. Fakat herkes tarafından anlaşılması mümkün değildir. Yıldızname’nin doğru şekilde kullanılması için, mutlaka bu alanda uzman bir medyumdan destek almak gerekir. Bir medyum tarafından okunan yıldızname, hayata dair birçok şey söyleyecektir. Bu yüzden, şarlatanlardan uzak durulmalı ve kötü sonuçlar engellenmelidir.

Tabi Yıldızname hazırlayan ve okuyan, yorumlayan kişi hakkında da dikkatli olunmalıdır. İnsanlık tarihi boyunca önemli bir ilim dalı kabul edilen Yıldızname konusunda uzmanlaşmak uzun yıllar gerektirir. Dolayısıyla bu konuda yetenekli olmasının yanı sıra gerekli olan eğitimi alan, yeterli tecrübeye sahip olduğu bilinen medyumlardan faydalanmalısınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu