medyum

Domuz yağı büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü
Domuz yağı büyüsü en çok kullanılan büyülerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Son derece etkili ve bir o kadar da korkutucu olan kara büyüler arasında yer alan domuz yağı büyüsü; cinler kullanılarak yapıldığı için çok büyük bir şeytani etkiye sahiptir. Özellikle ülkemizde çok itii ve pis bir hayvan olarak tanınan domuz parçalarından yapılan domuz yağı büyüsü son derece etkili, dirençli ve bozulması zor olan bir büyüdür. Eğer size domuz yağı büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız bu konuda uzman olan bir medyum ya da hocadan yardım almanız gereklidir. Oldukça etkili ve dirençli olan domuz yağı büyüsünü bozmak için bu konuda uzman bir medyum ile ortaklaşa çalışmak gerekmektedir. Büyü bozulmadığı sürece ortaya çok kötü sonuçlar çıkacaktır.

Kara büyüler arasında en tehlikeli ve en dirençli büyü olarak bilinen domuz yağı büyüsü; yapılan insanın hayatını olumsuz etkilemekte ve hatta hayatı insanlara adeta zehir etmektedir. Domuz yağı büyüsü ile karşı karşıya kalan insanlar hiç zaman kaybetmeden alanında uzman bir medyum ya da hocadan yardım alarak olaya müdahale etmelidir. İslam dini için yasaklı olan domuz özellikle kara büyülerde kullanıldığında etkisi son derece korkunç olmaktadır. Kendisine bu korkunç büyü yapıldığını düşünen kişiler hemen hiç zaman kaybetmeden alanında uzman bir medyumdan yardım almalı ve olabildiğince hızlı bir şekilde bu büyüyü ortadan kaldırmak için çalışmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsünü bozmak için Allah (c.c.)’ın güzel isimlerini ve duaları okumak gerekir. İslam dininde tüm büyüleri bozmak için faydalanılabilecek bazı dualar vardır. İslam dininde bu iş için faydalanılan yöntemleri ve diğer dinlerdeki uygulamaları bilmek ise İlmi Havas gibi gizli ilimler içinde yer alan uygulamalar konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmayı gerektirir.

Özellikle domuz yağı büyüsü gibi cinlerin görevlendirildiği büyüleri bozmak için duaların ve diğer tılsımlı şekillerin doğru sayıda ve doğru sırada söylenmesi, bazı durumlara dikkat edilmesi gerekir. Yani domuz yağı büyüsünü bozmak için marifetli ve tecrübeli bir hocadan/medyumdan yardım almanız uygun olur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu