medyum

Papaz büyüsü

Papaz Büyüsü
Büyü, varlığı üç semavi din tarafından da kabul edilen, iyi ve kötü sonuçları olabilecek ve kesinlikle ilim gerektiren bir konudur. Büyü yapabilme işi, dünyadaki her insana bahşedilmemiştir. Büyü yapabilmek için, dünyada sadece çok az insana nasip olan sihir ilmine sahip olmak gerekir. Bu ilme ve yeteneğe sahip olan kişilere farklı isimler verilebilmektedir. En yaygın olarak kullanılan adlandırma ‘’medyum’’ olarak karşımıza çıkar. Büyü bozmak veya yaptırmak için başvuracağınız adres mutlaka işinde ehil ve ilmi olan bir medyum olmalıdır. Şarlatanlardan uzak durmanız, sizin için iyi olacaktır.

Büyülerin iyi niyetlileri olduğu gibi kötü niyetli büyüler de mevcuttur. Ülkemizde en yaygın olarak yapılan büyülerden birisi de papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü, kötü niyetli büyüler arasındadır ve aşk büyüsü, bağlama büyüsü vb. büyülerin aksine, yapılan kişi için kötü sonuçlar doğurabilir. Papaz büyüsünün amacı genelde, bir kişiyi sevdiği kişiden ayırıp kendiniz ile birlikte olmasını sağlamaktır. Eğer bu büyüye başvurmaya kararlıysanız, ne kadar büyük bir vebalin altına girdiğinizi ve başınıza neler gelebileceğini iyi hesap etmeniz gerekir.
Eğer her şeyi göze almış ve kararlıysanız, büyü yapma ilmine sahip bir medyum size bu konuda yardımcı olabilir. Papaz büyüsünün yapılması gibi, bozulması da son derece zordur. Eğer çevrenizde papaz büyüsüne uğradığını düşündüğünüz bir insan varsa ya da kendi üzerinizde olduğunu hissediyorsanız, mutlaka bir medyumdan destek almalı ve büyünün bozulmasını sağlamalısınız.

Papaz Büyüsü Bozma
Papaz büyüsünün bozulması oldukça zahmetli bir iştir. Aynı büyünün yapılması gibi, bozulması da büyük bir ilim gerektirir hatta daha da zorlu bir iştir denilebilir. Çünkü büyüyü bozmak isterken, daha da güçlenmesine neden olunabilir ve büyü yapılan kişinin hayatı daha kötüye de gidebilir.
Hangi medyumdan ne şekilde destek alınacağı, üzerinde iyi düşünülerek karar verilmesi gereken bir durumdur. Bu büyünün yaptırılacağı ya da bozdurulacağı medyum, ne yaptığının farkında olmayan, gerekli ilme sahip olmayan bir kişiyse, başınıza çok büyük belalar açılmasına sebep olabilirsiniz. İyi bir medyum, kendisine başvuran kişiyi bu tip büyüleri yapmanın ya da bozmaya çalışmanın nasıl sonuçlar getireceğini anlatmalı ve karşısındaki kişiyi süreç hakkında bilinçlendirmelidir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu