medyum

Medyum şikayet

Medyum Şikayet

Sahtekar dolandırıcı medyumları medyum şikayet sitelerinde deşifre ederek yaşanan mağduriyetinizi belirterek bu kişilerin başkalarının da tuzağına düşmemesini sağlayabilirsiniz.

Medyum şikayet sitesi insanların yorum yaparak bir medyum hakkında bilgi verildiği sitedir. Son yıllarda internette medyum sitelerinde artış olduğu gözlemlenmektedir. BU kişilerin birçoğu gerçek medyum olmamakla birlikte kendine başvuran kişilerin sorunlarını fırsat bilerek onları aldatmaktadır. Bu şekilde kandırılan kişiler daha sonra bu medyumlara ulaşamamaktadır. Çünkü bir süre sonra sahte medyumlar siteyi ve iletişim numaralarını kapatmaktadır. İşte insanları bu konuda uyarmak ve kendisi gibi başka kişilerinde mağdur olmasını engellemek için medyum şikayet formlarına yaşadıklarını ve hangi medyum tarafından dolandırıldıklarını açık olarak yazmalıdırlar.

İnsanların mağduriyetlerini kazanca çevirmek isteyen kötü niyetli kişiler oldukça fazladır. Her geçen gün kendini medyum olarak tanıtan kişiler birçok insanı mağdur etmektedir. Medyum şikayet sitesinde insanlar yaşadıkları olayları hatta medyum ismini vererek rahatlıkla anlatabilmektedir. Buradaki amaç yorumları okuyan kullanıcıların bu kişileri tanımaları ve dolandırıcı medyumları deşifre ederek bu kişilerin ağına düşmelerini engellemektir. Sahte medyumlar açtıkları sitelerde insanların manevi duyguları ile oynamak için kendilerini övmektedir. Bu kişiler insanlardan öncelikle para talep etmekte ve ardından bir daha telefonlarını açmamaktadırlar.

Medyum şikayet sitelerinde dolandırıcı medyumların açıklanmasının yanında işini düzgün bir şekilde yapan gerçek medyumlarda belirtilmelidir ki insanlar doğru seçim yapsın. Böylelikle yapılacak uygulamalar hakkında kendini kanıtlamış doğru kişilere ulaşmak daha kolay olacaktır. Gerçekten işini yaparak insanlara yardımcı olan medyumlar her zaman kendilerini geliştirerek ilerlerler. Taleplere olumlu cevap vermeye çalışan insanlar hakkında yapılan yorumlardan yola çıkarak iletişime geçmek en doğru karar olacaktır. Böylece sahte medyumların tuzağına düşmekten kurtulmak mümkündür.

Hangi medyumun doğru ve başarılı olduğu, hangi medyumun sahte olduğu gibi yapılan tüm yorumlar gerçek kişiler tarafından yapılmaktadır. Tarafsızca yayınlanan medyum şikayet yorumları ile insanlar bilinçlendirilmektedir. Yapılan yorumları okumak için bir ücret ödemenize ya da üye olmanıza gerek yoktur. Açık olarak tüm yorumlar olumlu ya da olumsuz olarak sergilenmektedir.

Dolandırıcı medyumlar sürekli site ve isim değişikliği yapmaktadırlar. Bilinçli olarak sitelerine sakallı hoca resimleri, ak sakallı dede resimleri koyarak insanların manevi duyguları ile oynamaktadırlar. Aslında bu insanların din ile hiçbir ilgileri olmadığı gibi, medyumluk ile de uzaktan yakından ilgileri yoktur. Yaptıkları bir şey yoktur. Muska yerine internetten buldukları yazı ya da resimleri gönderirler ya da parayı aldıktan sonra bir daha telefonlara cevap vermezler. Şikayet yorumlarında dolandırıcı medyumların listesi oldukça kabarık. Çünkü deşifre olduklarında yeni bir isimle yeniden insanları mağdur etmeye devam ediyorlar.

Medyum şikayet sitesinde kendilerini mağdur eden medyumların isimlerinin verilmesinin yanında işini hakkıyla yapan medyumlarında belirtilmesi gerekir. Böylece insanlar sahte medyumlar ile gerçek medyumları birbirinden ayırabilir.

İnsanlar doğal yöntemlerden hedeflerine ulaşmak için her yolu denerler. Fakat çaresiz kaldıklarında her yolu denemeye başlarlar. Medyumlar çare arayan insanlara yardımcı olmak için mistik güçleri, özel yetenekleri ve büyü hakkındaki bilgileri sayesinde gerekli çalışmaları yaparlar. Bu işlerle hiç ilgisi olmayan kişiler ise dolandırıcılık yapmak amacı ile kendini medyum olarak tanıtmakta ve insanların çaresizliklerinden faydalanarak onları kandırmakta. Birçoğunun sitede kullandıkları isimleri ile hesap numaralarındaki isimleri birbiri ile aynı değildir. Çünkü sürekli isim değişikliği yapmaktadırlar. Bir umut olarak kendilerine başvuran kişileri yalanları ile kandırmaya devam etmektedirler. Zaten son çare olarak medyuma başvuran ve yardım talebinde bulunan kişiler ise söylenen ve yapılan her şeye hazır durumdadır. Bunu fırsata çeviren dolandırıcılar insanların manevi boşluklarını kullanarak kendi menfaatleri için kişileri kandırmaktadırlar. Amaçları sadece kazanç elde etmek olduğu için karşısındaki kişiye hiçbir yardımda bulunmazlar. Zaten yardım edebilecekleri ne bilgileri ne de tecrübeleri vardır. İşte böyle kişileri medyum şikayet sitelerinde deşifre etmek gerekiyor. Böylece başka insanların mağduriyet yaşamamasının önüne geçilmeye çalışılıyor.

Birçok alanda olduğu gibi internet üzerinde medyumluk alanında da karşımıza sahte site ile sahte medyumlar çıkmaktadır. Bu kişiler sahte yorumlar ile işinde çok başarılı gibi kendini göstermekte ve kişileri hem maddi hem de manevi olarak kayıplara uğratmaktadırlar. Sahte siteler yanında gerçekten işini büyük bir titizlikle yapan gerçek medyumlarda bulunmaktadır. İşinize yarayacak olan medyumların ayrımlarını yapmak adına olumlu ya da olumsuz tüm görüşlerinizi medyum şikayet sitelerine yazarak insanlara yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle dolandırıcı medyumlar ile gerçek medyumlar ayırt edilebilir ve sorunlarına çözüm arayan kişilerin mağdur edilmesinin önüne geçebilirsiniz.

Şikayet formlarına yaşadığınız deneyimleri anlatarak hangi medyumun ne gibi başarılar elde ettiğini yorumlayabilirsiniz. İnsanlar bu yorumlara bakarak gerçek medyumlara ulaşabilir ve yardım talebinde bulunabilir. Kendilerini kandıran parayı aldıktan sonra bir daha geri dönüş yapmayan kişileri deşifre ederek başkalarının da bu dolandırıcılara inanmalarını sağlayabilirsiniz. Medyum şikayet sitesi bu amaçla kurulmuş olup, gerçek medyumları öğrenmek ve sahte medyumlardan uzak durmak için insanları bilinçlendirmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu