medyum

Sabun büyüsü

Sabun Büyüsü
Özellikle son dönemlerde isminden sık sık bahsettiren büyülerden bir tanesi sabun büyüsüdür. Çok sık kullanılan bir büyü olmasına karşın aslında oldukça tehlikeli ve bir o kadar da güçlü bir büyüdür. Genellikle birbirini seven çiftlerin ayrılması amacı ile yaptırılan sabun büyüsü aynı zamanda soğutma ya da birini kendine aşık etme amacı ile de yaptırılmaktadır.

Birçok farklı alanda kullanılan sabun büyüsü son derece güçlü bir büyüdür ve kara büyüler arasında yer almaktadır. Her ne kadar büyü yaptırmak için insanlar kendini haklı görse de özellikle sabun büyüsü gibi güçlü büyülerin; büyü yaptırılan kişide çok fazla etki bırakacağı göz ardı edilmemelidir. Oldukça etkili ve bir o kadar da güçlü bir büyü olan sabun büyüsünü yaptırmaya karar vermeden önce iyice düşünülmesi gerekmektedir.

Kara büyüler arasında yer alan ve birbirinden farklı birçok amaç ile kullanılan sabun büyüsü; genellikle en çok çiftleri ayırmak için kullanılan güçlü bir büyüdür. Sabun büyüsü yapmak için gerekli olan malzemeler sadece sabun ve iğnedir. Büyünün etkisini ve ortaya çıkardığı etkiyi arttırmak adına büyüde sabun eritilerek de kullanılabilmektedir.

Sabun büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için bu büyüyü yaptırmak ya da çözdürmek için uzman bir medyuma gitmek gerekir. En güçlü büyüler arasında yer alan sabun büyüsü alanında uzman biri tarafından iyi şekilde yapılabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu