medyum

Şirinlik büyüsü

Şirinlik Büyüsü
Her insan, en azından yakın çevresinde sevilip sayılan bir kişi olmayı, onları etkilemeyi istemektedir. Bazı insanlar bu açıdan doğuştan şanslıdır. Halk arasında ‘’şeytan tüyü var’’ denilen insanlar çevreleri tarafından çok sempatik bulunur ve sevilirler. Bu da onlara, sosyal ilişkilerini daha hızlı şekilde geliştirme fırsatı verir. Doğuştan bu kadar şanslı olmayan insanlarsa, büyüye başvurarak bu dezavantajlarını kapatmak isteyebilirler. Bu amaçla yapılacak büyüye ise şirinlik büyüsü adı verilmektedir. Her büyü çeşidinde olduğu gibi uzman bir medyum tarafından yapılması gereken bu büyünün sonunda, kişi, çevresindekilere ya da özel olarak istediği kişiye daha şirin, daha sempatik görünecektir.

Bütün büyü türlerinde olduğu gibi şirinlik büyüsünde de uzmanlık çok önemlidir. Zararsız bir büyü olduğu düşünülse bile, şirinlik büyüsü gibi basit bir büyüde bile, insanların size karşı bakışı, düşünceleri bir büyü etkisiyle değiştirilmektedir.  Yani, aslında son derece ciddi bir işlem söz konusudur. Böyle işlerin altından kalkabilmek için, diğer insanlarda mevcut olmayan ‘’sihir’’ yeteneğine sahip olmak ve öğrendiği ilimle bunu iyi kullanmasını bilmek gerekir. Ancak böyle insanlar tarafından yapılan bir büyü ya da tılsım etkili olabilir.

Büyüye başvurulduğunda bilinmesi gereken durumlardan biri, büyüden yardım almakla birlikte, kendinizin de bir şeyler için çaba göstermesinin en uygun seçenek olduğudur.  Alanında uzman bir medyum tarafından yapılmış şirinlik büyüsü, insanlara şirin görünmek konusunda size çok faydalı olacaktır. Siz de, bu büyü yapıldıktan sonra gerekli çabayı gösterirseniz, büyü daha etkili olacaktır ve insanlar size daha çok sempati beslemeye başlayacaktır. Bu yüzden, kendi çabanızı gösterirken, aynı zamanda konunun gerçekten uzmanı olan bir isimden destek almak, çevrenizin size daha sevecen yaklaşması için  en doğrusu olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu